تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

برخی از مشاغل ثبت شده

ارسال پیام انبوه تلگرام

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

رهگیری سفارش

کد پیگیری را وارد کنید

دسته بندی مشاغل

نجف آباد سومین شهر پرجمعیت استان اصفهان در 25 کیلومتری غرب شهر اصفهان واقع شده است. نجف‌ آباد دارای دو بخش مرکزی و مهر دشت است و با ۶ شهر نجف‌آباد ، گلدشت ، جوزدان ، علویجه دهق و کهریزسنگ ‌ یک مجموعه می باشد.

نجف آباد لقب قدیمی ترین شهر جدید ایران را یدک می کشد. این شهر در زمان شاه عباس صفوی تاسیس شده است. شاه صفوی باری پر از نقره و جواهرات و نذورات را به وسیله شتران راهی نجف اشرف می فرستد که در 5 فرسنگی غرب اصفهان شتران باز می ایستند. تلاش دو روزه شتربانان می فایده می ماند. شیخ بهایی مشاور شاه عباس دستور می دهد شتران را برهانید و بار شتران را برای آبادی همین سرزمین خرج کنید که امام علی همین را می خواهد.

آثار تاریخی نجف آباد

ارگ شیخ بهایی : این ارگ از ۷ برج کبوتر خانه تشکیل شده‌ است. این برج‌ ها جز آثار نادر کشور می‌باشد و همانند این برج‌ ها را تنها در شهر تبریز می‌ توان دید و این به  علت تعداد برج‌ های آن می‌باشد، و طرح‌ های برای احیاء این برج ‌ها در دست اجرا می‌باشد. اولین طرح گردشگری نجف‌آباد معروف به هفت برج و به نام طرح گردشگری ارگ شیخ بهایی به همت شهرداری نجف‌آباد بازسازی شده‌ است.

کبوتر خانه های نجف آباد

نجف آباد شهر کبوتر و کبوترخانه بوده است. به دلیل کشاورزی که شغل اصلی مردمان این شهر بوده است برج های کبوتر فراوانی در این شهر وجود داشته است که هر برج به طور متوسط بین 6 تا 7 تن فضله کبوتر برای کود و تولید محصولات کشاورزی استفاده می شده است.

 

دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش عالی کشور می‌باشد. در این دانشگاه حدود ۳۲۰۰۰ دانشجو در ۱۸۴ رشته و ۱۲ دانشکده و در مقاطع کاردانی تا دکترا حرفه‌ای و تخصصی درحال تحصیل هستند.

نماد اعتماد

ستاد ساماندهی

ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی

نمایندگی تیموری

عطاری صانعی اصلی

نمایندگی کاترپیلار اصفهان

رستوران وکافی شاپ 33