تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

برخی از مشاغل ثبت شده

ارسال پیام انبوه تلگرام

مبلغ مورد نظر خود را درج بفرمایید
مبلغ به تومان:
پرداخت بوسیله درگاه شتاب

رهگیری سفارش

کد پیگیری را وارد کنید

دسته بندی مشاغل

پیشینه شهرضا به دوران ایران باستان بازمی گردد. در آن دوران شهرضا قریه ای در 14 فرسنگی استان اصفهان بود که "قلعه سمیرم" نامیده می شد. در طول تاریخ سلسله های گوناگونی از جمله آل زیار، دیلمیان، سلجوقیان، ایلخانان و صفویان بر این شهرستان چیره شدند و آن را در قلمرو خود قرار دادند.

شهرستان شهرضا از شمال غربی به شهرستان مبارکه، از جنوب شرقی به استان فارس، از شرق به استان اصفهان، از غرب و جنوب غرب به شهرستان سمیرم و از غرب به استان چهارمحال و بختیاری محدود می شود.

در شهرستان شهرضا آثار تاریخی و جاذبه های فرهنگی بسیاری وجود دارد.

مسجد جامع شهرضا: از آثار مربوط به عهد سلجوقیان می باشد که در زمان صفوی قسمت هایی به آن افزوده شد. مسجد شهرضا دارای گنبدی مرتفع و یک مناره می باشد که از آجر ساده ساخته شده است. در آن کتیبه های ارزشمندی به خط کوفی می باشد.

امامزاده شاه رضا: بنا بر روایات این امامزاده یکی از سه فرزند امام موسی بن جعفر است. بقعه این امامزاده در دوران صفویه در زمان حکومت شاه اسماعیل صفوی بنا گردیده است.

مسجد خان: این مسجد 2000 مترمربع مساحت دارد که از دوقسمت مسجد و شبستان تشکیل شده و سبک مصالح به کار رفته در آن آجری می باشد. گنبد مسجد خان یکی از آثار به جا مانده از دوران زندیه در شهرستان شهرضا می باشد.

کاروانسرای امین آباد: کاروانسرای امین آباد در کیلومتر 40 جاده شهرضا-آباده، استان اصفهان واقع شده است. بانی این کاروانسرا به درستی مشخص نیست. بنابر نظر پژوهشگران، این بنا از کاروانسراهای دوره صفویان است. این بنا از معدود کاروانسراهایی است که قاعده هشت دارد و مساحت آن در حدود 2800مترمربع است.

خانه احتشامی: خانه احتشامی مربوط به دوره صفوی است و در روستای تاریخی همونجان واقع شده است. تزئینات زیبا همراه با گچ بری های نفیس بر روی دیوارها و سقف که از جنس سیم گل می باشد، چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

برجهای کبوتر: برج کبوتر یا کبوترخانه محلی است که کبوتر در آن آشیانه می سازد. کبوترخانه با قدمتی در حدود 200 سال، در مسیر ارتباطی شهرضا-آباده و شهرضا-اصفهان به صورت پراکنده در تمامی روستاهای اطراف قابل مشاهده می باشد.

آسیاب های اسفرجان: آسیاب های اسفرجان از دیگر جاذبه های شهرستان شهرضاست که 7 دستگاه آسیاب آبی را تشکیل می دهد که به ترتیب آبگیری عبارتند از: قلتشاه، خاکی، سنگ سفید، محمود میرزا، شیرعلی و آسیاب آرگوره یا هارگوره که متعلق به دوران ساسانی است و از قدیمی ترین آسیاب های اصفهان است.

مناطق روستایی شهرستان شهرضا دارای آب و هوایی خوش و باغ های مصفا هستند. مهمترین مناطق تفریحی اطراف شهرضا عبارتند از: سیاه سر، چشمه حیدر، حوض ماهی بودجان، سورمنده، موروک، دره شاه، برک آباد و...

صنایع دستی شهرستان شهرضا، سرامیک و سفال است که در کشور ما معروف است. علاوه بر آن، از آنجا که تمام مناطق شهرستان شهرضا برای دامداری و کشاورزی بسیار مستعد هستند به همین دلیل فرآورده های دامی و لبنی از قبیل کشک، کتیرا، خامه، فرش، منداب و گیوه بهترین سوغات آن محسوب می شود.

شهرضا زادگاه مشاهیر و بزرگان بسیاری بوده است. از جمله شهید بزرگوار محمد ابراهیم حاج همت، زاده شهرستان شهرضاست. سنگ مزار این شهید بزرگوار در صحن امامزاده شاه رضا (ع) واقع شده است. امامزاده شاه رضا از فرزندان بزرگوار امام هفتم است.

آقا میرزا محمدرضا قمشه ای از بزرگترین شخصیت های فلسفی دو قرن اخیر است که زاده شهرستان شهرضاست. برخی از آثار ایشان عبارتند از: رساله فی الخلافه الکبری، تعلیقات علی قصوص الحکم و...

از دیگر مشاهیر ارزشمند شهرضا می توان به بزرگانی همچون حکیم صهبا، حکیم الهی قمشه ای، حکیم اسد الله، حکیم زاهد و... اشاره کرد.

 

باشگاه بدنسازی میلان شهرضا

باشگاه بدنسازی میلان

صبح روزهای زوج ساعت 8 الی 10

عصر روزهای فرد ساعت 3 الی 5

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات :  0321-2236700

آدرس : شهرضا بلوار مدرس،جنب کوی قدسیان

نماد اعتماد

ستاد ساماندهی

ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی

نمایندگی تیموری

عطاری صانعی اصلی

نمایندگی کاترپیلار اصفهان

رستوران وکافی شاپ 33